W związku z wprowadzonymi w Polsce ograniczeniami, w V edycji Trenera Osiedlowego zajęcia prowadzimy w zmienionej formule. Treningi odbywają się w małych grupach i tylko na zapisy.

 

Jak zapisać? Można to zrobić telefonicznie bezpośrednio do wybranego trenera (przejdź do działu „kontakt”) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Należy podać imię i nazwisko dziecka, numer kontaktowy oraz wskazać boisko, na które będzie uczęszczać.

 

Na jedno boisko może zapisać się dowolna liczba osób, bo na podstawie wcześniejszych zgłoszeń trenerzy będą układać dokładny plan zajęć z podziałem na grupy, aby odbywały się one z aktualnie obowiązującymi procedurami, czyli przede wszystkim w sześcioosobowych składach plus trener.

 

Możliwość zapisu istnieje również bezpośrednio przed zajęciami, jednak wtedy udział dziecka jest możliwy tylko w przypadku niepełnej grupy. W takiej sytuacji decyduje więc kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku osób do 13 roku życia obowiązek zgłoszenia i przyprowadzenia dziecka na zajęcia spoczywa na rodzicu / opiekunie.